Nieudana inauguracja

Nieudanie zaczęliśmy sezon 2021/2022. Przegrywamy w Chorzelach 4:3 i chociaż trzykrotnie doprowadzaliśmy do remisu, to najważniejszą bramkę straciliśmy w doliczonym czasie gry. Szkoda straty tych punktów, bo popełniliśmy zbyt dużo własnych błędów. Przy każdej z bramek dla rywali, można było się lepiej zachować. Takie są uroki piłki nożnej, być może następnym razem to nam dopisze szczęście. Bramki w Chorzelach zdobywali dla nas Tomasz Grzybowski dwie (rzut karny i asysta Tomasza Dudzińskiego) i Jacek Szypulski (po zgraniu głową przez Michała Zbysińskiego)

Orzyc - Tamka 4:3 (2:1)  Jacek Szypulski 20' (asysta Michał Zbysiński), Tomasz Grzybowski 60' -k, 83' (asysta Tomasz Dudziński)

skład:

Maciej Perdion - Mateusz Woźniak, Krzysztof Kwiatek (81' Mateusz Krajewski), Jakub Puźmirowski, Marek Nadrowski - Tomasz Grzybowski, Jarosław Gadomski (54' Sebastian Krajewski), Maciej Sobiecki, Damian Nadratowski, Michał Zbysiński (58' Tomasz Dudziński) - Jacek Szypulski